ABSOLUTE LIQUID LEVEL GAGE

این نمایشگر بر روی مخازن تحت فشار و منابع و برای مایعات مختلف نصب و به عنوان نمایشگر سطح مورد استفاده قرار می گیرد .این آبنما شامل یک شیر ساده جهت عبور بخار به قسمت شیشه آبنما و یک شیر مرکب که هم جهت ورود آب به قسمت شیشه آبنما و هم تخلیه آب و بخار داخل شیشه می باشد .
شیرآلات این آبنما در دو سایز “¾ و “½  و در دو جنس Gunmetalو Bronze موجود می باشد

 دانلود کاتالوگ

آبنمای مغناطیسی - Magnetic level Gage

سطح نمای مغناطیسی برای نمایش مداوم سطح مایعات می باشد که قابلیت نصب انواع سوئیچ های مغناطیسی را دارا می باشد.
بدنه این سطح نما از استنلس استیل و فلوتر آن از جنس تیتانیوم می باشد که برای فشار های 10bar  و 20bar طراحی شده است.

دانلود کاتالوگ

شیر اطمینان نیروگاهی - High Capacity Safety Valve

این نوع شیر اطمینان برای ظرفیت های بالای بخار اشباع و فوق اشباع طراحی گردیده است و قطعات داخلی این شیر که در ارتباط مستقیم یا سیال می باشند از متریال آلیاژی خاص انتخاب شده اند . رینگ های نازل و راهنما قابل تنظیم بوده و بر میزان دبی سیال عبوری و صدای ناشی از خروج بخار تاثیر گذار است .

شیر تست هوا و نمونه گیری

این شیر ها از ساختمانی کاملا مشابه برخوردار و با اتصال یا حذف یک زانویی قابل تبدیل به همدیگه هستند . شیر نمونه گیری چهت نمونه برداری از آب دیگ بخار به منظور سختی سنجی استفاده میگردد و شیر تست جهت هواگیری بویلر در زمان راه اندازی استفاده می شود .
این شیر ها در سایز ”½ و جنس برنز موجود می باشند

شیر اطمینان - Pressure relief Valve

این شیراطمینان از نوع شیرهای Full Nozzle بوده که با توجه به طراحی قابلیت کارکرد با Back pressure بالا را دارا می باشد . ماکزیمم Setpressure این شیر 103bar می باشد.

این شیر در سایز “¾  موجود می باشد.

 

دانلود کاتالوگ

کنترل کننده سطح آب بویلر - Boiler Water Level Control

جهت کنترل سطح آب بویلر از این لول کنترل استفاده میگردد که بر اساس عملکرد مغناطیسی و ساختار فلوتری و در دو مدل BDO و BXO طراحی شده است .مدل BXO دارای Chamber و مناسب جهت نصب از کنار بویلر می باشد و در دو حالت تک سوییچ و دو سوییچ قابل استفاده است .مدل BDO بدون Chamber و مناسب جهت نصب از بالای بویلر می باشد .

دانلود کاتالوگ

Disc check valve

 طراحی این شیر به گونه ای است که هنگام نصب بین دو فلنج قرار می گیرد و قابلیت استفاده در خطوط با انواع سیالات مانند : سیستم های آب داغ ، بخار و مایعات و غیره را دارا می باشد.

این محصول در سایز های 80 ، 50 ، 40 ، 25 DN تولید و به بازار ارسال می شود. 

شیر تخلیه - Link type Blowdown Valve

این شیر جهت تخلیه و رسوب زدایی بر روی بویلر های ظرفیت پایین می باشد. جنس بدنه تا ماکزیمم فشار 10bar و Bronze می باشد .

این شیر در سایز های ”1 , ”½1 , ”¼1  موجود می باشد.

 دانلود کاتالوگ

شیر زیر موبری - Sequencing Blowdown Valve

این شیر به عنوان شیر تخلیه و به صورت مرحله ایی عمل می کند . در مراحل تخلیه شیر امکان پاکسازی مسیر ورودی آب، مسیر ورودی بخار و همچنین محفظه شناور لول کنترل را بوجود می آورد . اتصالات این شیر به صورت فلنچی و سایز 1” می باشد. جنس بدنه این شیر تا ماکزیمم فشار Cast Iron ، 10bar و برای ماکزیمم فشار Bronze Gunmetal، 20 bar می باشد

شیر اصلی - GLOBE STOP VALVE

این شیر به عنوان شیر اصلی در مسیر خروجی دیگ های بخار مورد استفاده قرار می گیرد . جنس بدنه تا ماکزیمم فشار Cast Iron , 13bar و تا ماکزیمم فشار Cast Steel, 21bar می باشد .

این شیر در سایز های ”½2  , ”3 , ”4 , ”14 ,”10 ,”8 ,”7 ,”5 موجود می باشد .

دانلود کاتالوگ

شیر اطمینان - SFV600 Safety Valve

این شیر اطمینان از نوع شیرهای Full Lift و Semi Nozzle بوده که جهت بخار ، هوا و آب مناسب می باشد. در این شیرآلات نوع آببندی Metal on Metal می باشد. جنس بدنه تا ماکزیمم فشار Cast Iron , 12bar و تا ماکزیمم Ductile Iron , 17.5bar و تا ماکزیمم فشار Cast Steel , 28bar می باشد.

این شیر در سایز های ”1 , ”½1 ,”2 , “½2  ,”3 , ”4 موجود می باشد.

شیر اطمینان برنزی - SFV500 safety valve

این نوع شیر اطمینان از نوع شیرهای full lift و full nozzle بوده که جهت بخار، هوا و آب مناسب می باشد . بدنه این شیر از جنس برنز و مناسب جهت فشار ماکزیمم 17bar می باشد .
این شیر در سایز های  ”¾  , ”1 , ”¼1  , ”½1 , ”2 موجود می باشد .

دانلود کاتالوگ

شیر تغذیه - Feed Check Valve

این شیر به عنوان شیر تغذیه آب بویلر به کار می رود . کارکرد این شیر به صورت یکطرفه بوده و از برگشت آب یا بخار به داخل پمپ جلوگیری می کند . جنس بدنه تا ماکزیمم فشار Cast Iron , 11bar و تا ماکزیمم فشار Cast Steel, 25bar می باشد .

این شیر در سایز های ”1 , ”½1 ,”2 , ”3  موجود می باشد.

دانلود کاتالوگ

شیر تخلیه با فلنچ های موازی - parallel-slide-blowdown-valve

این شیر جهت تخلیه و رسوب زدایی در دیگ ها استفاده می شود و در سایز "2 موجود می باشد . ساختار طراحی این شیر به صورت rack and pinion می باشد و ماکزیمم فشار جهت جنس برنز 10 bar , LG 2و ماکزیمم فشار جهت جنس گانمتال، 21bar می باشد.

دانلود کاتالوگ

شیرتخلیه Ball valve

این شیر جهت تخلیه و رسوب زدایی در دیگ ها مورد استفاده قرار میگیرد و قابلیت کارکرد به صورت دستی و یا همراه با Actuator رادارا می باشد.
این شیر تا ماکزیمم فشار 17bar و با جنس Cast steel طراحی شده است و در سایز های "1،"¼1  ،"½1 ،"2 موجود می باشد.

 دانلود کاتالوگ

شیر اطمینان دو فنره - Single & Double Spring Safety Valve

این شیر اطمینان از نوع شیر های High Lift و Semi Nozzle بوده که به دو صورت تک فنره و دو فنره موجود می باشد که جهت بخار، هوا و آب مناسب است، در این شیرآلات نوع آببندی PTFE می باشد.
جنس بدنه تا ماکزیمم فشار Cast Iron , 11bar و تا ماکزیمم فشار Cast Steel, 22bar می باشد .
این شیر در سایز های  ”½1 ,”2 ,  ”½2 ,”3 موجود می باشد.

دانلود کاتالوگ